tml> مرگ تدریجی رویای رژیم صهیونیستی در23سال آینده - جوان

گسترش افراط گرایی در ساختار سیاسی - اجتماعی رژیم صهیونیستی سرنوشتی مشابهِ افراط گرایی‌های دیگر، برای آن در پی خواهد داشت.مرگ تدریجی رویای رژیم صهیونیستی در 25 سال آینده

،در ماه های اخیر، غرب آسیا شاهد  یک فاجعه بود، اتفاقی که به آسانی نمی توان از کنار آن گذشت حداقل برای مسلمانانی که  هفتاد سال برای  یک آرمان مبارزه کردند پذیرش اینکه قرار است قبله اول خود را با کسی شریک شوند سخت و ناگوار است. پس از ماه ها گمانه زنی ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا سفارت خود را از تل آویو به بیت المقدس منتقل کرد تا همسایه قبله اول مسلمانان شود و در پس آن به سران رژیم نامشروع اسرائیل اعلام کند آمریکا همچنان برده پول یهودیان سوداگر است. این رفتار واشنگتن  بدین معناست که رژیم صهیونیستی با  انتقال سفارت در تلاش است  بیت المقدس را به عنوان پایتخت خود انتخاب کند و بر رویای هفتاد ساله خود لباس واقعیت بپوشاند.

  اما در این میان عبارت «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» به‌عنوان مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ی رهبر انقلاب اسلامی در سال ۹۴ از نگاه مردم انتخاب شد. جمله ای که تحلیل های متفاوتی را در پی داشت عده‌ای بر این موضوع تمرکز داشتند که شاید مقصود مقام معظم رهبری از عنوان  عدد 25 این بوده که مقامات رژیم صهیونیستی در ادعایی گزاف مطرح  کرده بودند با توجه به محدودیت های برجامی بیست و پنج سال از دست ایران آسوده هستیم، گروهی دیگر نیز  بر این باورند که طرح این مطلب از سوی رهبر انقلاب، مبتنی بر راهبرد عمیقی بوده که رهبری با توجه به آن راهبرد، این مسئله را به شکل علنی مطرح کرده‌ است. به عبارت دیگر این‌قبیل صاحب‌نظران معتقدند که این «پیش‌گویی سیاسی» میوه‌ی راهبرد کلان جمهوری اسلامی در مبارزه‌ی علنی با رژیم صهیونیستی است و اصلا موضوع جدیدی به حساب نمی‌آید.


تاریخ : پنج‌شنبه 17 خرداد 1397 | 12:55 ب.ظ | چاپ | نویسنده: طاهر | نظرات (0) (0 لایک)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پرشین سی